بسته های آموزش روانشناسی خانواده

بسته های آموزش روانشناسی خانواده

بسته های آموزش روانشناسی خانواده

تیم تخصصی طراحی و نشر کلینیک همواره تلاش می کند تا مراجعه کننده های کلینیک علاوه بر بهره گیری از جلسه های مشاوره فردی و خانواده از بخش طراحی و نشر بسته های آموزش روانشناسی خانواده بی نصیب نمانند.

همانطور که در تصاویر ملاحظه می کنید، کلینیک مشاوره میرموسوی در موضوع هایی که احساس کند مورد تقاضای مراجعان است اقدام به نشر محتوای آموزشی می کند.

بسته های آموزش روانشناسی خانوادهگوش می دهید یا می شنوید؟

همانگونه که از عنوان بروشور فوق بر می آید در بسته های آموزش روانشناسی خانواده، بروشورهایی مثل نمونه فوق منتشر شده که به اهمیت گوش دادن و روش های آن برای برقراری ارتباط بهتر می پردازد.

دلیل انتشار چنین محتوایی این است که یکی از شایع ترین مشکلات مراجعان به نحوه برقراری ارتباط و عدم توانایی در گوش دادن به یکدیگر است.

شاید تعجب کنید که آیا گوش دادن هم توانایی می خواهد؟ بله؛ کار راحتی نیست و نیاز به آموزش دارد.

بسته های آموزش روانشناسی خانوادههمراهی نیاز واقعی یک رابطه

بروشور “همراهی، نیاز واقعی یک رابطه” از دیگر نمونه های منتشر شده در بسته های آموزش روانشناسی خانواده است که به اهمیت گفتگو در ارتباط همسران می پردازد.

در این بروشور همراهی و تکنیک های آن به عنوان نگهدارنده ی تعادل یک رابطه معرفی شده است.

بسته های آموزش روانشناسی خانوادهکنترل هیجان در بحث و مشاجره

چرا گاهی اوقات به کسی که خیلی دوستش داریم حرف های ناخوشایندی می زنیم؟ پس آن همه عشق و علاقه کجا رفته؟ دلیل سکوت های طولانی بین همسران چیست؟ چرا آستانه تحمل افراد این اندازه پایین آمده؟

در بروشور کنترل هیجان در بحث و مشاجره که یکی دیگر از محتوای منتشر شده از  مجموعه بسته های آموزش روانشناسی خانواده است، به تشریح هیجان به عنوان موانع برقراری ارتباط موثر و سپس نحوه ی کنترل آن پرداخته می شود.

شما در این بروشور به نکاتی مهمی دست می یابید.

از جمله آگاهی از زمان مناسب برای حل اختلاف ها؛

از جمله با این نکته آشنا می شوید که تاخیر در حل و فصل بلافاصله ی اختلاف ها به عقده تلخی تبدیل می شود که تعادل هیجانی را بهم می ریزد.

به علاوه با “آغازگرهای تنش” آشنا می شوید که در صورت عدم آگاهی از آن می تواند به بهم ریختن تعادل هیجانی شما یا همسرتان شود.

زمانبندی چاپ و نشر محتوای آموزشی کلینیک مشاوره میرموسوی

تیم طراحی و نشر کلینیک در یک برنامه ی زمانی منظم، هر فصل از سال دو بروشور یا کاتالوگ به مجموعه محتوای بسته های آموزش روانشناسی خانواده اضافه می کند و هر شش ماه یک بار یک سی دی یا فلش از محتوای صوتی آموزشی در اختیار مراجعان قرار می دهد.

شما عزیزان می توانید از طریق بخش فروشگاه اقدام به سفارش این بسته آموزشی نمایید و با سفارش بسته های آموزش روانشناسی، تا یک سال هر محتوای نوشتاری که در طول سال منتشر شود به رایگان برایتان ارسال می گردد.

رضایت شما، هدف ماست.

امین میرموسوی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *