اطلاعیه کلینیک مشاوره شرق تهران

Announcement of East Tehran Consulting Clinic

اطلاعیه کلینیک مشاوره میرموسوی

این کلینیک در این روزهای پراسترس همچون گذشته در کنار مراجعان ارجمند است؛

در عین حال برای حفظ سلامت آنها، اولویت ارایۀ خدمات در اسفندماه 1398 به صورت غیرحضوری و تلفنی خواهد بود.

فقط برخی مشکلات ضروری مثل مشاوره های طلاق و اضطراب با جلسات محدود پذیرفته می شود.
انتظار کلینیک این است که مراجعان موارد بهداشتی مرتبط با کروناویروس را رعایت کنند و در صورتی که نشانه هایی مرتبط با سرماخوردگی مثل سرفه و عطسه دارند مراجعه نکنند و مشاوره تلفنی را انتخاب کنند.

کلینیک پیش از پذیرش مراجع، بخشهای مورد استفاده ی مشترکِ مراجعان و همکاران را(صندلی ها، دستگیره ها و شیرالات) را تماما ضدعفونی می کند تا حداکثر اطمینان خاطر برای مراجع کننده فراهم شود.
مراجعانی که برای انجام تستهای شخصیت(با هدف خودشناسی، پیش از ازدواج) قصد دارند مراجعه کنند می توانند تست را از کلینیک تهیه کرده و در منزل انجام دهند و پاسخ نامه را به کلینیک بفرستند یا عکس واضح آن را ارسال نمایند و سپس نتیجه را پس از واریز وجه از طریق مشاوره تلفنی دریافت کنند.

سایر اطلاعات را از طریق شماره های زیر از کلینیک دریافت نمایید:
۷۷۲۴۹۶۰۷
۷۷۴۵۰۱۵۹

دسته‌بندی نشده

امین میر موسویمشاهده نوشته ها

من امین میرموسوی از سال ۱۳۸۶ فعالیت مشاوره و آموزشی خودم را با مدارس و شهرداری آغاز کردم و سپس با فعالیت در مناطق نفتی جنوب(جزیره سیری) به فعالیت خودم به عنوان روانشناس منطقه ادامه دادم و پس از سال ۱۳۹۳ با ادامه فعالیت در کلینیکی که تاسیس کردم در زمینه خانواده و زوج درمانی و مشکلات رفتاری و یادگیری کودکان کارم را ادامه دادم که در حال حاضر ادامه دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *