درباره ما

مشاوره فردی و مشاوره تخصصی خانواده در شرق تهران

ترویج آموزش های روانشناسی(چاپ و نشر کاتالوگ و بروشورهای آموزشی، پادکست)

مشاوره تخصصی خانواده با برگزاری کلاس های خانواده همراه با پذیرایی(مهارت های همزیستی) ویژه مدیریت ارتباط در روابط زن و شوهر

مشاوره تلفنی تهران و شهرستان( درج شماره روی صفحه نخست سایت)

شعار کلینیک مشاوره میرموسوی: گفتگو آدم ها را بهم نزدیک می کند

مشاوره تخصصی خانواده

تخصصی ترین خدمات مشاوره خانواده در تهران

 

گسترده ترین و تخصصی ترین خدمات مشاوره خانواده در تهران توسط کلینیک مشاوره میرموسوی به این معناست که هیچ مراجعی از کلینیک دست خالی نمی رود و پکیج های آموزشی با بهترین طراحی تکمیل کننده ی خدمات ما می باشد. مشاوره تخصصی خانواده در این کلینیک به بهبود روابط اعضای خانواده، مشکلات تحصیلی و کودکان نوجوانان، منجر می شود. آموزش و مشاوره و ارائه ی محتوای مشاوره تخصصی خانواده از طریق بروشورهای آموزشی در قالب پکیج کامل از روش های آموزشی کلینیک می باشد.

من(میرموسوی) به عنوان مسئول کلینیک می توانم اطمینان خاطر بدهم که پس از جلسه های مشاوره، چه یک جلسه و یا بیشتر، شما از شیوه های آموزشی زیر بدون هزینه بهره مند خواهید شد:

  1. بروشور و کاتالوگ
  2. سی دی آموزشی
  3. پادکست
  4. آموزش های ویدئویی

ارسال بسته های آموزشی

ارسال کتاب های روانشناسی و بسته های آموزشی مربوط به مشاوره تخصصی خانواده و مسائل فردی و آموزشی به مناطق مختلف کشور از دیگر خدمات ما می باشد که در بخش فروشگاه اطلاع رسانس شده است.

صداقت، اولویت ماست.

صداقت در کار همواره از اولویت های جلسه های مشاوره ی این کلینیک بوده است. در صورتی که انجام خدمتی در تخصص کلینیک نباشد مراجع کننده به دیگر متخصصان معرفی می شوند. در صورت شناخت از کیفیت خدمات مشاوره دیگر مراکز، به آن دفاتر ارجاع داده می شود.

دوره مهارت های همزیستی

این دوره  که مرتبط با مشاوره تخصصی خانواده می باشد شامل دو جلسه ی آموزشی به مدت حدود ۳ ساعت است که در روزهای ۵شنبه برگزار می شود.  مهم ترین مباحث آن شامل مدیریت رابطه زناشویی، شناخت زن و مرد از یکدیگر، تفاوت های زن و مرد و مدیریت بحث و مشاجره است.

خدمات به خانواده های دارای فرزند مبتلا به بیش فعالی و نقص توجه

مشاوره تخصصی خانواده در این کلینیک برای خانواده های دارای کودکان مبتلا به بیش فعالی و نقص توجه هم هست؛ جلسه های مشاوره خانواده، نوروفیدیک از جمله برنامه هایی است که پس از یک جلسه مشاوره و بررسی مشکلات، اولویت آن تشخیص داده می شود.